Light In Chaos

Üstün oyun stratejiniz ile Light In Chaos dünyasında stratejik taktikler yapın.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut41M
  • Sürüm1.0.30
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciPopPace
Light In Chaos indir; Bu heyecan verici fantezi dünyasında sıkılmadan vakit geçirmek mümkündür.

Anime oyun karakterleri ile fantezik bir dünya üzerine kurulan Light In Chaos mobil oyununda rakip birliklerinin her birini ortadan kaldırarak taktiksel bir şekilde ilerleme kat edeceksiniz. Japon manga tarzında oyun keyfini çıkarmak isterseniz Light In Chaos mobil oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirebilirsiniz. Bu heyecan verici fantezi dünyasında sıkılmadan vakit geçirmek mümkündür. Üç krallık döneminde Sangoku kahramanları ile karmaşanın her halinde yer alacak ve kendinizi güçlendirerek oyun içerisinde etkin bir şekilde performans sergileyeceksiniz.

Bu fantastik oyun dünyasında RPG ögelerini değerlendirerek krallığınızı korumaya çalışacaksınız. Bu sebeple oyunun en güçlü şövalyelerinden biri olarak hareket edin, taktiklerinizi geliştirin ve ardından ilerleme kat ederek adınızdan söz ettirmeyi başarın. Dünya kaos içinde ve insanlar ateşe verildi. İnsanlığın kaderi sizin elinizde olacak, onlar kurtarmak ve ardından başarılı bir şekilde ilerlemek için kendinizi güçlendirin. Üç krallığın cesur kahramanları kötülüğe karşı savaşmak ve düzeni geri kazanmak için dışarı çıkarın. Hem görsel açıdan hem de yetenek açısından son derece zengin olan oyun kahramanları ile eşsiz bir deneyim yaşamaya hazır olun.

Efsanelerin, kaybedilenlerin ve kavgaların yaşandığı bir zamanda kendi üstünüze düşen görevleri başarı ile sonuçlandıracaksınız. Sadece gerçek savaşçılar sınırdaki zulümle yüzleşebilir ve karanlıkta hışırdayan kurbanları kurtarabilir. Kendinizi gerçek bir kahraman gibi hissediyorsanız Light In Chaos mobil oyununda yer alabilirsiniz. Sadece Light In Chaos kahramanlarındaki çarşı savaşının durdurulamaz çatışmasını yaşayın. Kahramanlarınızı güçlü bir şekilde yönlendirmek için savaş stratejinizi hazırlayın ve düşmanın karşısında yer alın. Her düşmanın farklı özellikleri vardır. Bunları değerlendirerek güçlü bir şekilde ilerlemeye çalışacaksınız.

Muhteşem özel efektler ile tam ekran mücadele, güçlü grev açılan adrenalin ile heyecanın tadını çıkarabilirsiniz. Karşınızda duran düşmanları yok etmediğiniz sürece onlar sizi yok edecek. Buna izin veremezsiniz. Büyülü yeteneklerinizi kullanın, rekabete kendinizi bırakın ve heyecan dolu anlar yaşamanın tadını çıkarın. En ünlü 50 Sangoku kahramanı savaşa hazır bir sıraya giriyor, heyecan verici macera boyunca onları toplayarak kendi savaş stratejiniz doğrultusunda eğiteceksiniz. Burada yer alan kahramanların her birinin üstün yetenekleri vardır. Bu yetenekleri farklı seviyelere yükseltin ve gelişmiş karma setlerin kilidini açarak daha güçlü bir şekilde performans sergileyin.

Karakterlerinizin yeteneklerini değiştirdiğiniz gibi aynı zamanda görünümlerini de kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Burası sizin savaş dünyanız olacak, hazır olduğunuz her an düşman birliklerine saldırabilirsiniz. Loli'den olgunluğa kadar 10 farklı tarzdaki kadın karakterleri alın, her gün kızların sarayında en sevdikleri hediyelerle çıkın ve ateşe verin. Farklı yeteneklere sahip ne kadar çok karakter ile ekip kurarsanız o kadar güçlü bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Dövüşler sırasında kostüm kıyafetlerini toplayın ve sonra savaşçı kızları giydirerek hoş görünmelerini sağlayın.

Light In Chaos indir